Links

Zespół

Travelbay to grupa 13 podróżników, 3 developerów, 10 copywriterek z Polski, Australii, Bułgarii, Szwecji oraz Ukrainy. Nie posiadamy biura. Jesteśmy w pełni zdalną firmę.

Tomasz Nowak

Właściciel i menadżer projektu Travelbay. Poza pasją do podróżowania, interesuje się i pracuje nad projektami web 3.0. Pracował dla Ethereum Foundation, Booking.com, Japan Rail Pass, Harvard Medical School. Pomagał przy tworzeniu treści dotyczących Portugalii, Grecji, Chorwacji, Argentyny, Kolumbii, Wenezueli. Ulubione miejsce: Sydney, Annecy, Samana na Dominikanie.
Tomasz Nowak, Polska

Aleksandra Zagórska

Miłośniczka Bałkanów, autorka bloga "Bałkany Rudej". Kiedyś miała być „panią psycholog”, a została copywriterką, freelancerką i autorką przewodników po Półwyspie Bałkańskim, które od 2016 r. publikuje razem z Wydawnictwem Pascal. Ulubione miejsce: Jezioro Ochrydzkie.
Aleksandra Zagórska, Polska

Aleksandar Atanasov

Developer, który pomagał w tworzeniu kodu strony. Ekspert od baz danych, scrapperów oraz kreatywnych rozwiązań. Mieszka w Bułgarii. Ulubione miejsce: Hawaje.
Aleksandar Atansov, Bułgaria

Marcin Rutkowski

Geograf, który autostopem przejechał 32 kraje europejskie. Nie używa social media. Uwielbia miejsca, których nie polecają w przewodnikach. Brzydzi się wielkimi hotelami i zorganizowaną turystyką. Najchętniej by je zburzył. Ulubione miejsce: Bhutan, Indie, Nepal, Iran, Meksyk.
Marcin Rutkowski, Polska

Fabio Toledo

Brazylijczyk, który pomagał nam w tworzeniu treści dotyczących Brazylii. Ma żonę z polskimi korzeniami. Doradzał, polecał miejsca oraz osobiście napisał kilka tekstów. Obecnie mieszka w Sao Paulo. Uwielbia plażowanie oraz sporty wodne. Ulubione miejsce: Angra dos Rois i Fernando de Noronha.
Fabio Toledo, Brazylia

Katarzyna Zalewska

Gdańszczanka, która od 5 lat mieszka pod Sztokholmem. Pomagała w pisaniu tekstów związanych ze Skandynawią. Ulubione miejsce: Abisko, Lofoty, Alberta w Kanadzie.
Katarzyna Zalewska, Polska

Maria Gonzalez Ciunci

Peruwianka, która pomagała przy tworzeniu treści związanych z Peru, Argentyną, Chile oraz Hiszpanią. Obecnie mieszka w Walencji, choć planuje przeprowadzkę do Szwajcarii. Ulubione miejsce: Huascaran, Sierra Nevada oraz Austin w Teksasie.
Maria Gonzalez Ciunci, Peru

Anya Kulykova

Białorusinka, która mieszka w Polsce. Pomagała w stworzeniu treści odnośnie Rosji, Białorusi, Ukrainy, Estonii, Łotwy i Litwy. Ulubione miejsce: Bajkał, Lwów, Berlin.
Anna Kulykova, Białoruś

Marek Zaborowski

Od kilku lat mieszka we Francji, na przedmieściach Lille. Pomagał w tworzeniu treści związanych z Francją, Belgią, Holandią oraz Szwajcarią. Ulubione miejsce: Alpy, Tuluza, Antwerpia.
Marek Zaborowski, Polska