Links

Nasza historia

Jesteśmy grupą 12 podróżników, których połączyła pasja odkrywania świata. Łącznie spędziliśmy setki godzin w samolotach i na lotniskach, pokonaliśmy tysiące kilometrów i zwiedziliśmy dziesiątki krajów. Uznaliśmy, że czas najwyższy podzielić się naszym doświadczeniem. Tak zrodził się pomysł stworzenia Zielonamapa - największego w Polsce przewodnika po świecie.
Cordillera Blanca, Peru
Znajdziesz w nim opisy najatrakcyjniejszych kierunków turystycznych. Nie powstałyby, gdyby nie nasze przeżycia i obserwacje. A to znaczy, że osobiście odwiedziliśmy miejsca, o których piszemy i spaliśmy w hotelach, które polecamy. Współpracujemy również z lokalnymi przewodnikami, którzy wnieśli ogromny wkład przy tworzeniu treści, szczególnie z Ameryki Południowej oraz Ameryki Środkowej.
Playa Coson, Dominikana
Stawiamy na wysoki poziom merytoryczny i aktualność zawartych na stronie treści. Każdego dnia pracujemy nad tym, aby trafiały do Ciebie praktyczne i wysokie jakościowo artykuły, napisane w przystępnej formie. Mamy nadzieję, że uda nam się Cię zainspirować. Przyjemnej lektury!
Baza pod K2, Pakistan